(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Податки та бухгалтерський облік, вересень, 2017/№ 71

 • ДФСУ порушує «блокувальні» терміни: Таблиця та інше Органи державної влади повинні діяти у рамках законів і Конституції України. Але це, на жаль, в теорії. На практиці досить часто виникають усілякі «але». Якраз одним з таких є порушення строків посадовими особами органів ДФСУ при виконанні різноманітних дій. Причин тому предостатньо: і об’єктивних, і суб’єктивних. Але в цій статті ми не станемо їх оцінювати. А поговоримо про наслідки. Зокрема, «випадання» зі строків, які стосуються Таблиць, квитанцій, повідомлень* й іншого «мотлоху» у рамках процедури блокування ПН.
 •   Обліковуємо «дешеві» продажі Тема збиткових продажів не втрачає своєї актуальності — це добре видно з численних запитань наших читачів. І нічого дивного в цьому немає. Адже бізнес — це діяльність, яка ведеться на свій страх і ризик. Так, вона, безумовно, спрямована на отримання прибутку, але, на жаль, не завжди кожна господарська операція цей же прибуток приносить. Іноді трапляються збиткові операції, і на те може бути безліч причин: маркетинговий крок, рекламна акція, банальна втрата попиту або втрата товаром первісних властивостей тощо. Давайте, об'єднавши всі ваші запитання, розберемося, як відображати «дешеві» продажі в обліку підприємства у світлі останніх змін законодавства.
 •   Акт, що запізнився, в «чужому» періоді Іноді трапляється, що первинні документи «приходять» до бухгалтерії підприємства несвоєчасно. Часом навіть зі значним запізненням. Як показати витрати по товарах/роботах/послугах у разі тимчасової відсутності стороннього супровідного документа? А якщо витрати по запізнілій первинці відобразили в «чужому» періоді її отримання? Вносити корективи і подавати «прибуткову» уточненку? Залишити усе як є? Що буде тоді? Які шанси на податковий кредит з ПДВ?
 •   «Нам спокій тільки сниться…», або Нюанси оскарження блокування ПН Усією душею співчуваємо тим, хто незаслужено потрапив під жорна ПН-блокувальної машини. Але в цій ситуації нічого іншого не залишається, як боротися. Одним словом, хочеш миру — готуйся до війни! Сьогодні хочемо звернути вашу увагу на деякі важливі деталі процедури оскарження рішення про відмову в реєстрації ПН. У які строки треба укластися з оскарженням рішення? Куди подавати скаргу? Кого вказувати як позивача, якщо справа дійде до суду? Який розмір судового збору? Ну що ж, приступимо.
 •   Будьте обережні із заднім числом! (про дату реєстрації розблокованих ПН/РК) Блокування ПН/РК і недосконалість електронної системи, що обслуговує ЄРПН, іноді призводять на практиці до казусних ситуацій. Про одну з них, пов’язану з відображенням покупцями ПК за розблокованими ПН/РК, ми сьогодні і розповімо.
 •   Вихідна допомога чорнобильцю: (3 + 1) чи тільки 3? Працівник є особою, постраждалою внаслідок Чорнобильської катастрофи, яка віднесена до 1 категорії. 4 жовтня 2017 року він буде звільнений у зв’язку із скороченням штату (п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП). В якій сумі потрібно виплатити йому вихідну допомогу при звільненні?
 •   Період «мобілізаційної» військової служби: чи вносити запис про це до трудової книжки Мобілізований працівник повернувся до роботи в жовтні 2016 року. Зараз він звернувся до відділу кадрів коледжу з проханням внести до його трудової книжки запис про проходження ним військової служби за призовом під час мобілізації. Чи зобов’язане підприємство вносити такий запис?
 •   Відпочинок. Прокрастинація. Ефективність Сучасний бухгалтер проводить своє життя в постійних турботах: як усе встигнути, як переробити купу завдань, як бути зосередженим на всьому. У результаті він не дозволяє собі відпочивати. Навіть якщо і відволікається від роботи, то картає себе за те, що так вийшло, і в результаті — не розслабляється і не відпочиває. Чи можна бути весь час зосередженим на робочих завданнях? Вчені в один голос стверджують, що ні. Ресурси нашої зосередженості і працездатності надто обмежені і ми повинні їх поповнювати. Разом з тим інші й теж дуже тямущі вчені наче обухом по голові б’ють людину страшним і принизливим терміном — прокрастинація.
 •   Чим запам’ятався серпень
 •   Блокування ПН: Мінфін пропонує відкоригувати «правила гри» Мінфін розробив законопроект про внесення змін до ст. 201 ПКУ щодо реєстрації ПН/РК в ЄРПН. Із ним можна ознайомитися на офіційному сайті міністерства (www.minfin.gov.ua) у рубриці «Аспекти роботи/Законодавство/Проекти документів/Проекти нормативно-правових актів».
 •   Підвищено мінімальні ціни на алкоголь Кабмін постановою від 09.08.2017 р. № 634 підвищив мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв.
 •   Змінено порядок надання субсидій З метою удосконалення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій Кабмін постановою від 18.08.2017 р. № 609 вніс зміни до деяких урядових постанов.
Перейти до номеру
 • № 78
 • № 77
 • № 76
 • № 75
 • № 74
 • № 73
 • № 72
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.