(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Бюджетна бухгалтерія, червень, 2015/№ 23

 • Інформаційна сторінка
 • Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 796 Постанова від 20.05.2015 р. № 305
 • Щодо касових видатків розпорядників бюджетних коштів Лист від 14.01.2015 р. № 17-04/27-715
 • Лікарня надає послуги з обстеження медичних препаратів: чи обкладати їх ПДВ Обласна клінічна лікарня є неприбутковою установою. Вона зареєстрована платником ПДВ та надає такі платні послуги: оренда приміщення, медичні огляди водіїв транспортних засобів згідно з укладеними договорами. Також лікарня надає послуги з експериментального обстеження медичних препаратів на підставі договорів, укладених із замовниками. Допоможіть розібратися: чи обкладаються ПДВ послуги з обстеження медичних препаратів?
 • Не подали звітність з рентної плати за I квартал: чи правомірно нараховано штраф Відповідно до змін, унесених до Податкового кодексу України, з 2015 року скоротилася кількість податків та зборів, а саме збір за спеціальне використання води трансформовано в рентну плату за спеціальне використання води. Нової декларації для звітування за I квартал 2015 року не було затверджено, а декларацію за старою формою ми не подали, оскільки такий податок відмінено. Тепер ГФС нам нарахувала штраф за неподання податкової декларації. Чи правомірні дії фіскальної служби та чи є доцільним оскаржувати такий акт?
 • Учні профтехучилища надають перукарські послуги: чи застосовувати РРО Вище професійне училище технології і дизайну займається підготовкою кваліфікованих та висококваліфікованих робітників професій легкої промисловості та сфери послуг. Заклад має навчальні перукарні (навчальні майстерні), які знаходяться за різними адресами міста. Учні, які навчаються за професією «перукар (перукар-модельєр)», проходять виробниче навчання у формі стажування в цих навчальних перукарнях.
  Громадяни, які залучаються до навчального процесу в якості моделей, надають добровільну благодійну допомогу. При цьому її розмір кожного разу різний. Надходження цієї допомоги оформляється квитанційними книжками форми № ПО-Д2. Один екземпляр надається клієнту, другий — завідувачу приймального пункту, який є матеріально відповідальною особою. У кінці дня цей документ разом із готівкою здається касиру.
  У нашому закладі орган Держфіскальної служби провів перевірку. За її результатами був складений протокол про адміністративне правопорушення в частині порушення п. 1 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР. В акті було зазначено, що заклад повинен оформляти послуги прибутковими та видатковими ордерами і обліковувати їх у касових книгах або застосовувати РРО. Ми інспектору пояснювали, що не надаємо послуги, оскільки відсутні тарифи. Фактично відбувається стажування, бо учні ще не кваліфіковані робітники, і ми отримуємо не плату, а благодійну допомогу. Чи мають рацію перевіряючі у цьому випадку?
 • Питання застосування КЕКВ Лікарні необхідно придбати електрод до медичного аналізатора вартістю 6000,00 грн. Строк експлуатації цього електрода один рік. За яким КЕКВ слід здійснювати видатки на купівлю електрода?
 • Викрадено автомобіль: оформляємо списання На позабалансовому обліку бюджетної установи обліковується раніше викрадений легковий автомобіль. Кримінальне провадження з цього приводу поки що не закрите. Яким буде порядок списання автомобіля з балансу установи, якщо кримінальне провадження буде закрито без установлення винних осіб?
 • «Пишіть листи і надсилайте вчасно…» та про марки пам’ятайте Бюджетна установа придбала поштові марки, які відразу було передано у підзвіт матеріально відповідальній особі. У подальшому ця особа щомісяця подаватиме авансовий звіт про кількість використаних марок. Орієнтовний строк використання всіх марок — 10 місяців. Залишок невикористаних марок знаходиться у підзвітної особи. У зв’язку з цим виникає дебіторська заборгованість на субрахунку 362 «Розрахунки з підзвітними особами», яка впродовж наступних 10 місяців буде поступово зменшуватись. Чи є порушенням чинного законодавства наявність такої дебіторської заборгованості в бухгалтерському обліку установи?
 • Сестра-хазяйка працює на два відділення: чи є право на доплату За штатним розписом лікарні для кожного відділення передбачені посади сестер-хазяйок. Чи може сестра-хазяйка одного відділення працювати і в іншому відділенні, де є вакантними 0,5 ставки, та отримувати при цьому доплату за розширення зони обслуговування?
Перейти до номеру
 • № 24
 • № 24/1
 • № 22
 • № 21
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.