(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Податки та бухгалтерський облік, липень, 2017/№ 55

  • БВ «за авансами» заявляти не можна? Лист ДФСУ від 01.06.2017 р. № 430/6/99-99-12-02-01-15/ІПК
  •   Нова декларація з податку на прибуток за півріччя Ну нарешті! Мінфін наказом № 467* «освіжив» декларацію з прибутку на догоду ПКУ. Зміни набули чинності з 9 червня, і контролери рекомендують подавати оновлену звітність уже за півріччя. Подивимося, що в ній нового.
  •   Заповнюємо піврічну декларацію з податку на прибуток Відразу скажемо, що змін в основній частині оновленої декларації не так вже багато. Значно більше змін все ж таки в додатках. Розглянемо їх.
  •   Коли «відстають» акцизні накладні Вже майже півтора року пройшло з моменту введення в Україні «лівопального» акцизу (ЛП-акцизу), а низка запитань, пов’язаних із сплатою цього податку, так до кінця і не прояснена. Причому безглуздість окремих норм і форм його адміністрування досі не укладається в головах платників. Сьогодні на ваші прохання розглянемо пару «традиційних» питань, пов’язаних з обчисленням (у тому числі із заповненням декларації і горезвісного додатка 11), а також сплатою ЛП-акцизу.
  •   «Випадкове» неоподатковуване постачання: що в обліку ПДВ? «Кому що, а лисому гребінець...»
    Як і в цій приказці, самі собою «пільги», «звільнення» — це приємно, ось тільки не кожному вони потрібні… Адже коли неоподатковувана операція «проскочила» одного разу, то вона принесе не користь підприємству, а лише головний біль його головбуху. Ну а оскільки відмовитися від такого «подарунка» не можна, то давайте розберемося з тим, які в такому разі наслідки чекають платника ПДВ, що здійснює виключно оподатковувані ПДВ-операції. І яким буде алгоритм його дій.
  •   «Зачепили» необоротні активи: знову про разову та неоподатковувану... На продовження статті про «випадкове» не оподатковуване ПДВ постачання (див. с. 17) декілька слів скажемо про ситуацію, коли така разова операція «зачепила» необоротний актив.
  •   Неправомірна виплата компенсації за щорічну відпустку без звільнення: яка відповідальність Працівникові за його бажанням виплатили грошову компенсацію за 10 календарних днів щорічної відпустки після надання йому 14 календарних днів цієї щорічної відпустки і 10 календарних днів соціальної додаткової відпустки на дітей. Яка відповідальність передбачена за таке порушення?
  •   Дивіденди: якщо переплата з ПДФО Підприємство — платник єдиного податку нарахувало і виплатило в січні 2017 року дивіденди особам-засновникам. Із суми дивідендів був утриманий ПДФО за ставкою 18 %. Як відобразити в формі № 1ДФ результат перерахунку з податку на доходи, проведеного у зв'язку зі зміною ставки ПДФО, що застосовується до таких доходів, з 18 % на 9 %?
  •   Чим запам’ятався червень
  •   Зупинили реєстрацію ПН/РК: що далі? ДФСУ на своєму сайті (sfs.gov.ua) повідомляє, що у разі зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН відповідно до п. 201.16 ПКУ платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов’язання, відображеного у такій ПН /РК, пояснення та/або копії документів, зазначені у п.п. «в» п.п. 201.16.1 ПКУ.
  •   Акцизну накладну реєструємо за старою формою ДФСУ на своєму сайті (sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/301596.html) повідомляє, що на час доопрацювання програмного забезпечення для формування та подання акцизної накладної (АН), розрахунку коригування (РК) до неї, заявки на поповнення (коригування) залишку пального зазначені документи прийматимуться до реєстрації в ЄРАН та СЕАРП за старою формою.
  •   Оновлено форму статзвіту з праці № 1-ПВ Починаючи зі звітного періоду за 2017 рік, статзвіт № 1-ПВ (умови праці) (раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» подаватиметься за формою, затвердженою наказом Держстату від 26.06.2017 р. № 150.
  •   Монтаж ТСПТ: чи застосовує ФОП-єдинник РРО? ДФСУ у листі від 14.06.2017 р. № 637/Г/99-99-14-05-01-14/ІПК роз’яснює: при наданні послуг з монтажу технічно складних побутових товарів (ТСПТ), наприклад, домофона, з використанням власних матеріалів або матеріалів замовника розрахунок буде проводитись із замовником як за проведені монтажні роботи, так і за обладнання, яке змонтував підрядник.
Перейти до номеру
  • № 61
  • № 60
  • № 59
  • № 58
  • № 57
  • № 56
  • № 54
  • № 53
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.