Річний перерахунок ПДФО в «1С:Бухгалтерії 8»

Друк

Підкажіть, будь ласка, за допомогою якого документа в «1С:Бухгалтерії 8» можна провести річний перерахунок ПДФО, як того вимагає п.п. 169.4.2 Податкового кодексу України.

І. Іванова, м. Суми

Відповідає Вероніка НЕКРАСОВА, консультант «Б & К»

 

Річний перерахунок ПДФО в «1С:Бухгалтерії 8» можна виконати за допомогою документа «Начисление зарплаты работникам организаций» (меню «Зарплата → Начисление зарплаты»).

У документі потрібно вказати дату й місяць нарахування (у нашому випадку — грудень 2013 року), далі заповнити верхню табличну частину документа списком працівників і перейти на закладку «НДФЛ», де поставити прапорець напроти опції «Это пересчет НДФЛ».

Закладку «НДФЛ» також потрібно заповнити списком працівників, для чого натисніть на кнопку «Заполнить», варіант «По всем работникам с начала года» (рис. 1).

Для проведення перерахунку ПДФО натисніть на кнопку «Рассчитать». Якщо при розрахунку ПДФО за 2013 рік було допущено неточності, суми розбіжності буде показано в документі (рис. 2). Перейдіть на закладку «Проводки» і натисніть на кнопку «Сформировать проводки». Після цього документ можна проводити.

На рис. 2 видно, що при перерахунку було виявлено недоплату щодо ПДФО. Сума недоплати стягується за рахунок суми будь-якого оподатковуваного доходу (після його оподаткування) за відповідний місяць, а в разі недостатності суми такого доходу — за рахунок оподатковуваних доходів наступних місяців, до повного погашення суми такої недоплати. Цю суму буде враховано програмою автоматично при оформленні документа «Зарплата к выплате».

 

Таким нескладним способом ми здійснили річний перерахунок ПДФО. Успіхів у роботі!

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі