(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Бухгалтер 911, січень, 2015/№ 5

  • ЄСВ: нараховуємо менше, а сплачуємо стільки ж Наше підприємство при нарахуванні єдиного внеску на зарплату за січень 2015 року застосує до ставки цього внеску понижуючий коефіцієнт у розмірі 0,4. Ми виконали всі умови. Чи не матимемо ми проблеми при отриманні коштів на оплату праці в банку, якщо сума ЄСВ у платіжці буде менше 1/3 суми коштів на зарплату?
  • Розрахунок коригування по-новому Кожний другий дзвінок на нашу «гарячу лінію» пов’язаний із заповненням/реєстрацією розрахунку коригування. Воно, загалом, й зрозуміло. Це питання і раніше було популярним, а після ПДВшних новацій 2015 року воно стало «хітом». У цій статті пропонуємо вам розібратися з найпоширенішими запитаннями.
  • Доля «старого» від’ємного ПДВ (що виник до 01.02.2015 р.) Запровадження спецрахунків викликає безліч запитань. Що робити зі «старим» від’ємним значенням ПДВ? Чи можна «мінус» січня перенести на лютий? І що робити з ще не отриманим бюджетним відшкодуванням (БВ)? Давайте пошукаємо відповіді на ці запитання разом.
  • Новий мораторій на перевірки: кому пощастило найбільше? У грудні 2014 року завершилася дія «старого» мораторію на перевірки*. Проте не встигли засумувати, як з 1 січня «запрацював» новий. При цьому, порівняно з його «попередником», з’явилися істотні зміни — і деякі навіть на краще! Кому пощастило, а кому не дуже — далі й з’ясуємо.
  • Чи потрібен РРО при оренді: старе запитання — нове звучання У зв’язку зі змінами в Законі про РРО на слуху, крім усього іншого, й таке запитання: чи потрібно з 01.01.2015 р. підприємствам на загальній системі та єдиноподатникам — юрособам групи 3 застосовувати РРО при прийнятті готівки за оренду*? Узагалі, це питання не нове, але зараз воно зайшло на новий виток актуальності. Чому? Розберемося далі.
  • Не зареєстрували січневі ПН: чи буде штраф? Ми не встигли зареєструвати січневу ПН у ЄРПН у 15-денний строк. Чи загрожують нам штрафи, передбачені п. 1201.1 ПКУ? Чи зможе наш покупець відобразити за такою ПН податковий кредит?
  • «Роздрібний» акциз: податківці роз’яснили, як обчислювати
  • Поворотна фіндопомога: у пошуках плавного переходу Раніше розд. ІІІ ПКУ передбачав спеціальні правила оподаткування поворотної фіндопомоги* (далі — ПФД), від яких з набуттям чинності Законом № 71** не залишилося зовсім нічого. Як же бути при переході з одних прибутково-облікових правил на інші? Давайте розбиратися разом!
  • Виконуємо роботи: чи вказувати в ПН перелік використаних матеріалів? Наше підприємство надає послуги з ремонту автомобілів. Віднедавна покупець став вимагати, щоб ми в податковій накладній, крім переліку ремонтних робіт, вказували і матеріали, використані у процесі ремонту. Чи є підстави для цього?
  • Один за всіх, або Суміщення професій У нас з’явилася вакантна посада. Обов’язки за нею хтось повинен виконувати. Чи може працівник, який обіймає іншу посаду, одночасно виконувати трудові обов’язки і за своєю, і за вакантною посадою? Якщо так, то як це оформити?
  • Безнадійна заборгованість: обліковуємо по-новому Повальна орієнтація на правила бухобліку не обійшла і безнадійну заборгованість. При цьому, крім різних правил обліку для двох категорій платників («малодохідних» і «високодохідних»), у них є й дещо спільне — правила «поводження» із заборгованістю, заходи щодо стягнення якої почалися ще минулого року. Деталі — далі.
  • Торгові патенти: прощавай, але моє віддай «Не дай вам Бог жити під час змін»... особливо якщо правила гри в перехідний період не продумані, а то й узагалі відсутні. Так і з торговими патентами, за які, як не крути, заплатити довелося наперед ще до нового року. А потім виявилось, що платили невідомо за що... Чи можна тепер повернути ці кошти? Пропонуємо з’ясувати разом!
  • Податок на нерухомість: якщо ставки... забули встановити Визначення ставок податку на нерухомість належить до повноважень сільських, селищних і міських рад. А якщо вони не затвердили відповідні величини (особливо це стосується податку в частині нежитлової нерухомості)? Відповідь на це запитання ви зможете знайти в цій статті.
  • ФОП-єдиноподатник і РРО: чи потрібний при безготівкових розрахунках? Єдиноподатник-підприємець 3 групи займається торговельною діяльністю і хоче з 01.07.2015 р. працювати без РРО. Звідси запитання — чи можна не встановлювати РРО при: — розрахунках, які провадяться безготівково; — прийманні готівки від покупців через платіжний термінал; — розрахунках з оформленням прибуткових касових ордерів?
  • Податковий компроміс: порятунок для «ухильників»... і не лише З 17 січня ПКУ доповнили положеннями про податковий компроміс. Що це таке і кому він може стати у пригоді, читайте в цій статті.
Перейти до номеру
  • № 4
  • № 3
  • № 2
  • № 1
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.