(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Податки та бухгалтерський облік, березень, 2017/№ 25

  • Втрата сільгосппродукції: чи нараховувати ПЗ з ПДВ? Листи ДФСУ від 06.02.2017 р. № 2103/6/99-99-15-03-02-15, № 2105/6/99-99-15-03-02-15
  •   Коригуємо умовні ПЗ згідно з п. 198.5 ПКУ: коли (не) потрібний РК За матеріалами категорії 101.07 Бази знань*
  •   Фізособа виплачує дохід нерезиденту-юрособі: чи утримувати податок на репатріацію? Лист ДФСУ від 22.02.2017 р. № 3721/6/99-99-15-02-02-15
  •   Фіскали про звітність з «лівопального» акцизу За матеріалами категорії 136.01 Бази знань*
  •   Увага-увага, говорить Мінфін! Зрозуміло, що знання та дотримання вимог законодавства — основний обов’язок кожного бухгалтера. Але не менш важливо знати й те, як ту чи іншу норму законодавства трактують ті, хто знає з цього приводу все. Ну або майже все. Як відомо, у питаннях бухобліку непорушним авторитетом є Мінфін. Сьогодні ми пригадаємо найбільш злободенні роз’яснення фахівців цього відомства. А почнемо з розповіді про те, що Мінфін говорить про облік основних засобів.
  •   Плата за землю: уточнюємо річну звітність З початку 2017 року законодавці, окрім ставок податку на нерухомість, оновили ще й граничні межі ставок плати за землю. Спираючись на ці нові межі, органи місцевого самоврядування мали встановити конкретні ставки земельного податку. І ось процес, як-то кажуть, пішов. Що наразі робити платникам? Насамперед, не метушитися, а спокійно прочитати цю статтю. У ній є всі необхідні рекомендації.
  •   До якої декларації включати дані УР, якщо його подали «до» поточної декларації При виправленні в декларації з ПДВ помилки у від’ємному значенні (завищено «перехідний» мінус у ряд. 21) у підприємства виникло таке запитання. До якої декларації переносити дані уточнюючого розрахунку (УР), якщо його подали на початку місяця (тобто ще до подання поточної декларації) — до поточної декларації чи до наступної (тобто за період, в якому подано УР)?
  •   Топ-10: списуємо ПММ ПММ — «нормована» категорія запасів і тому їх облік продовжує бентежити багатьох бухгалтерів. Адже тут найважливіше — правильно оформити списання таких запасів. Тож просто зараз розглянемо «гарячу десятку» нормативно-ПММних запитань.
  •   Хотіли як краще, а… скасували норми природного убутку Кабмін відрапортував про чергову «перемогу», одним махом скасувавши 318 документів радянського періоду, які, мовляв, створювали бар’єри для підприємців… А заодно урядовці зарубали 23 нормативні акти, що встановлювали норми природного убутку, і зокрема пального.
  •   Огляд інвалютних покращень від НБУ Наприкінці лютого НБУ прийняв декілька постанов, що привнесли чергову лібералізацію в інвалютній сфері. Сьогодні ми розповімо про основні моменти цього «весняного» інвалютного потепління в розрізі кожної постанови.
  •   Календар бухгалтера на квітень 2017 року
  •   Працівниця служить за контрактом На підприємстві працює жінка, яка наразі проходить військову службу за контрактом. У зв’язку з цим за місцем роботи ця працівниця звільнена від виконання посадових обов’язків, але за нею зберігаються місце роботи (посада) і середній заробіток. Перебуваючи на військовій службі, вона завагітніла та пішла в декретну відпустку, що оплачується їй за місцем служби в її військовій частині. Чи зобов’язане підприємство продовжувати зберігати середній заробіток згідно зі ст. 119 КЗпП?
  •   Як оплатити працю відповідального за військовий облік Військовий облік призовників і військовозобов’язаних обов’язково повинні вести установи, підприємства, держоргани, органи місцевого самоврядування. Зараз його ведення здійснюють за новими правилами*. Проте окремі аспекти залишилися непорушними — ведення військового обліку покладають на окремого спеціаліста або спеціаліста кадрової служби. Чи змінився підхід в оплаті праці за ведення військового обліку з приходом нових правил його організації? Про це розповімо далі.
  •   Звіт з ЄСВ: якщо працівник хворів у відпустці Працівниця пішла у щорічну відпустку з 20 лютого 2017 року на 24 календарних дня. У березні вона надала лікарняний лист, що підтверджує її непрацездатність у період з 22 лютого по 3 березня 2017 року. Як відобразити у звітності з ЄСВ за березень 2017 року:
    (1) перерахунок лютневих відпускних за період хвороби;
    (2) суму різниці між мінімальною зарплатою і відкоригованою базою нарахування ЄСВ за лютий у випадку її збільшення у зв’язку із заміною відпускних на лікарняні?
  •   Послуги хостингу від нерезидента Нерезидент з Естонії надає нашому підприємству (підприємство — високодохідник) послуги веб-хостингу. Чи обкладати податком на репатріацію щомісячні виплати нерезиденту за ці послуги? Чи буде ПДВ? Чи потрібно розраховувати різницю, отримуючи послугу від нерезидента?
  •   Крайнощі у вихованні Мабуть, у жодній сфері людського життя почуття міри не важливе так, як у вихованні дітей. Саме тут надмірність у виховних діях або їх недостатність визначають долю особи, її історію, її здатність бути успішною, будувати якісні стосунки тощо. Отже, фраза, що приписується Парацельсу: «Усе — отрута, усе — ліки; те й інше визначає доза», підходить для сфери виховання навіть більше, ніж для інших… У чому ж найчастіше батьки вдаються до крайнощів? Де буває розбалансування? Давайте дізнаємося та постараємося налаштувати свою систему виховання якісніше.
  •   Зміни в оподаткуванні спадщини/подарунків Президент підписав Закон України від 23.02.2017 р. № 1910-VIII, який дещо змінює порядок оподаткування спадщини для найближчих родичів спадкодавця.
  •   Унесення ОЗ до СК — контрольована операція ДФСУ у листі від 09.03.2017 р. № 5898/7/99-99-14-01-02-17 зауважує: оскільки операції зі збільшення статутного капіталу (СК) внеском учасника підприємства основних засобів (ОЗ) впливають (можуть упливати) на формування об’єкта обкладення податком на прибуток, такі операції з 01.01.2015 р. підпадають під визначення контрольованих відповідно до ст. 39 ПКУ.
  •   Як повернути податок за АТО-нерухомість Податківці у Базі знань (категорія 106.07) нагадали, що об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані на території проведення АТО, не є об’єктом оподаткування податком на нерухомість.
  •   Складаємо ПН на послуги оренди Податківці у Базі знань (категорія 101.17) розповіли, як складати податкову накладну (ПН) за операцією з постачання послуг оренди нежитлового приміщення, якщо договором передбачено компенсацію орендарем витрат на його утримання (комунальні послуги тощо).
Перейти до номеру
  • № 26
  • № 24
  • № 23
  • № 22
  • № 21
  • № 20
  • № 19
  • № 18
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.