№13

Податки та бухгалтерський облік, лютий, 2018/№ 13 Інші номери журналу ›
 • Відмовили у відшкодуванні: як повернути «мінус» і ліміт? Лист ДФСУ від 28.12.2017 р. № 3193/6/99-99-12-02-01-15/ІПК
 • Штраф за нереєстрацію податкових накладних: фіскали стоять на своєму За матеріалами категорії 101.27 Бази знань*
 • Додаток Д2 в різних ситуаціях Додаток Д2 добре знайомий тим платникам, декларації з ПДВ яких від’ємні. Втім, незважаючи на свій солідний вік, проблеми із заповненням Д2 залишаються й сьогодні. Адже досі питання не врегульоване і жодних правил заповнення Д2 у нормативці немає. Хоча якісь рекомендації із цього приводу можна почерпнути в контролерів. Тому сьогодні освіжимо в пам’яті головні моменти і розберемо різні ситуації з Д2.
 • Працюємо без РРО: хто і як Робота з РРО несе із собою безліч усіляких незручностей і неприємностей для суб’єктів, зобов’язаних їх використовувати. Але сьогоднішню статтю ми адресуємо тим щасливчикам, яких «оминає лиха доля ця».
 • Змінили місцезнаходження: наслідки Зареєстрували нове місцезнаходження підприємства в ЄДР? Чудово! Але незважаючи на його відкритість і загальнодоступність, все ж доведеться попрацювати, щоб оновити інформацію про себе, налагодити нові зв’язки з контролюючими органами, банками і контрагентами. Запитуєте, як із цим упоратися? Давайте розбиратися.
 • Проблеми при реєстрації ПН/РК «автоматом» Податківці довго тягнули з «призначеною» ПКУ на 2 січня реєстрацією в ЄРПН частини заблокованих ПН і РК*. Потім аж в другій половині січня почали розблоковувати/реєструвати за якоюсь не зовсім зрозумілою виборкою (яка іноді не відповідала передбаченій ПКУ). Ці маніпуляції на практиці породили низку питань і проблем, деякі з яких на прохання читачів ми сьогодні розглянемо.
 • Путівка працівникові від підприємства Підприємство планує надати працівникові путівку на відпочинок. При виконанні яких умов вартість такої путівки не обкладатиметься ПДФО? Як слід оформити надання такої путівки, щоб за нею спрацювали «визвольні» норми ПКУ? Як відобразити у формі № 1ДФ отриманий дохід як вартість путівки, якщо вона буде надана для сімейного відпочинку? Відповіді на усі запитання — в цій статті.
 • Коктейль змішуй і штраф не отримуй! Чи вважається наразі порушенням торгівля алкогольними коктейлями без затверджених технологічних карт, погоджених із СЕС? Якщо так, то яка за це відповідальність?
 • Що до СЕА потрапило, те пропало (ну, майже…) У постачальника заблокували декілька ПН за грудень на поставлені нам товари. Щоб зареєструвати свої грудневі ПН на покупців цих товарів, нам довелося поповнити електронний рахунок. А оскільки ПК у нас не було, то ця сума вилізла до сплати за декларацією за грудень і з електронного рахунку була списана до бюджету. У зв’язку з цим виник ло запитання: якщо ПН постачальника розблокують, чи є у нас шанс повернути ці гроші на свій поточний рахунок?
 • Застосовуємо піраміду Ділтса: усуваємо професійні та особисті труднощі Що таке піраміда Ділтса? Проста і наочна модель того, як влаштована жива система. Ми можемо використовувати її для аналізу окремої людини, групи людей, відділу організації, всієї організації, сім’ї тощо. Кожен рівень призначений для обробки певної інформації.
 • Прийнято Закон про ТОВ і ТДВ 6 лютого парламентарі прийняли Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (базовий законопроект від 13.05.2016 р. № 4666). Документ визначає правовий статус товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) і товариств з додатковою відповідальністю (ТДВ), порядок їх створення, діяльності та припинення, їх правовий статус, права та обов’язки їх учасників.
 • І знову про коефіцієнт 0,5 до «нерухомих» ставок Позицію полтавських податківців щодо застосування коефіцієнта 0,5 до ставок податку на нерухоме майно у 2018 році, якщо орган місцевого самоврядування впродовж минулого року так і не спромігся їх актуалізувати, ви вже знаєте із «Податки та бухгалтерський облік», 2018, № 12, с. 2. Вона суто фіскальна. На їхню думку, зазначений коефіцієнт віджив своє і надалі застосовуватися не може.
 • Є механізм розстрочення ПДВ при ввезенні обладнання На виконання п. 65 підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ Кабмін схвалив рішення щодо надання розстрочення сплати ПДВ на ввезення обладнання, яке не має аналогів в Україні і потрібне для модернізації виробничих потужностей.
 • Мінфін про оподаткування у банках
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі