(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!

Оплата праці, квітень, 2015/№ 7

 • Новини та події
 • Пенсії працюючим пенсіонерам: де бувальщина, а де домисли Новина про зменшення розміру пенсії, належної працюючому пенсіонеру, без перебільшень підірвала інформ­простір. І як не говорити про це, адже буквально в кожній бюджетній установі працюють пенсіонери. Але чи всі вісті про пенсійне обмеження достовірні? Давайте дивитися на нормативку і будувати виключно обґрунтовані висновки!
 • Щодо скасування зони посиленого радіоекологічного контролю та виплати допомоги по вагітності та пологах жінкам-чорнобильцям 4 категорії Лист від 28.01.2015 р. № 2.4-15-171
 • Середня зарплата мобілізованих: вивчаємо подробиці компенсаційного Порядку Ми вже інформували вас про появу довгоочікуваного Порядку компенсації середньої зарплати працівників, призваних на військову службу у зв’язку з мобілізацією*. Як тепер «жити» з цим Порядком? Як отримати компенсацію з бюджету? Чи оподатковувати середній заробіток, нарахований мобілізованим «солдатам установи»? На ці та інші запитання згідно з Порядком № 105 ви знайдете відповіді у нашій статті.
 • Зарплатний бар’єр: тепер не для всіх бюджетників З 01.04.2015 р. не діє норма щодо обмеження розміру зарплати згідно із Законом України від 28.12.2014 р. № 76-VIII. Чи потрібно у зв’язку з цим із зазначеної дати застосовувати зар­платний бар’єр у розмірі 15 мінзарплат?
 • Подаємо оновлену форму № 1ДФ Усе тече, все змінюється… Ось і Податковий розрахунок за ф. № 1ДФ знову змінився. Люди, як правило, без ентузіазму зустрічають нововведення, особливо коли вони змінюють звичний устрій життя. Але цього оновленого звіту багато хто чекав. Які нововведення він приніс, а що залишив без змін? Відповіді на ці запитання дізнаєтеся з сьогоднішньої статті.
 • Коли неуважність у заповненні форми № 1ДФ призводить до штрафів Працівника прийнято на роботу в жовтні 2014 року. Його жовтневу зарплату і ПДФО, утриманий із неї, помилково включили до Податкового розрахунку за формою № 1ДФ за 3 квартал 2014 року. За цей же квартал подаватиметься уточнюючий розрахунок. Податковий розрахунок за 4 квартал 2014 року складено правильно. Чи загрожують штрафи за таку неправильно складену звітність?
 • ЄСВ з «мінімалки»: тонкощі розрахунку
 • Перехідні декретні та ЄСВ з «мінімалки» Нові правила нарахування єдиного внеску виходячи з мінімальної зарплати, у тому числі і для декретних, буквально приголомшили бухгалтерів. Запитання йдуть нескінченним потоком: як застосовувати нові правила для перехідних декретних; чи потрібно донараховувати ЄСВ на суми декретних, що припадають на 2014 рік? Відповіді готові, і ви знайдете їх у цій консультації.
 • Індексуємо заробітну плату за квітень 2015 року На сьогоднішній день для всіх суб’єктів господарювання діють єдині правила проведення індексації доходів. Їх установлено Законом про індексацію та Порядком № 1078.
 • Ситуація з каверзою: у період хвороби дитині виповнилося 14 років Як оплатити працівнику лікарняний по догляду за хворою дитиною, якщо в період хвороби дитині виповнилося 14 років?
 • Працівники району АТО були відсутні на роботі: вивчаємо «відпускні» наслідки Установа розташована в районі АТО. Чи потрібно при розрахунку відпускних виключати з розрахункового періоду час, протягом якого працівники:
  — були відсутні з поважних причин;
  — перебували у відпустці без збереження заробітної плати на підставі п. 18 ч. 1 ст. 25 Закону про відпустки?
 • Коли клас ділять на групи для вивчення української мови У нашій школі наповнюваність класів здебільшого становить 30 учнів. Чи можна здійснити поділ класів на групи при вивченні української мови, якщо наша школа з українською мовою навчання?
 • Педагогічний та науковий стаж: який ураховувати для надбавки за вислугу років Науково-педагогічний працівник має досвід роботи наукового працівника. Чи зараховується період роботи на нау­кових посадах до педстажу для виплати надбавки за вислугу років? Чи зараховується час роботи на посадах науково-педагогічних працівників до наукового стажу для виплати надбавки за вислугу років науковим працівникам?
 • Працівники екстреної меддопомоги змінюють посади: що з «безперервною» надбавкою У центрі екстреної медичної допомоги:
  — лікар (безперервний стаж роботи — понад 7 років) перейшов на посаду завідувача відділення, а потім з посади завідувача відділення на посаду головного лікаря;
  — старший фельдшер (безперервний стаж роботи — 4 роки) перейшов на посаду головного фельдшера;
  — водій автотранспортного засобу пункту невідкладної медичної допомоги (безперервний стаж роботи — 7 років) переходить до бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги.
  Чи зберігається за вказаними працівниками право на надбавку за тривалість безперервної роботи при переході?
 • Медсестра стала фельдшером: вивчаємо перехідні моменти Медична сестра (має диплом «бакалавра» за спеціальністю «Сестринська справа») отримала дозвіл МОЗ обіймати посаду фельд­шера екстреної медичної допомоги. За якою номенклатурою спеціальностей молодших спеціалістів з медичною освітою їй треба атестуватися? Чи може ця працівниця обіймати посаду головного (старшого) фельдшера?
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить