Витяг з Єдиного держреєстру: новий Порядок отримання даних Наказ Мін’юсту України від 10.06.16 р. № 1657/5 «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»
Банківські рахунки: є поправки до Інструкції Інструкцію про порядок відкриття, використання та закриття рахунків у національній та іноземних валютах (затверджена постановою Правління НБУ від 12.11.03 р. № 492) привели у відповідність до законодавчих реалій.
Перереєстрація через декомунізацію: є надія на безоплатність Перейменування об’єктів топоніміки у межах декомунізації «напружило» багатьох. Зокрема, тому, що держоргани вимагають унести зміни до відомостей про суб’єктів господарювання, розміщених в Єдиному держреєстрі юросіб, фізосіб-підприємців і громадських формувань. А процедура ця платна: справляється адміністративний збір у розмірі 0,3 мінзарплати (з юросіб) і 0,1 мінзарплати (з ФОПів).
Перелік терористів на сайті Держфінмоніторингу Мінфін оновив Порядок доведення до відома суб’єктів первинного фінансового моніторингу переліку осіб, пов’язаних зі здійсненням терористичної діяльності або відносно яких застосовані міжнародні санкції, і затвердив Інструкцію по внесенню інформації в перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції.
Податковий кредит без податкової накладної: чи діє правило «365 днів» Приділяючи увагу проблемам формування податкового кредиту, найчастіше ми зосереджуємося на податковій накладній. Але, почекайте! Крім зазначеного документа, є й такі, «вхідний» ПДВ за якими також можна включити до податкового кредиту. І серед них не лише розрахунок коригування, а й митні декларації, транспортні квитки, касові чеки, бухдовідки тощо. Звичайно, такі документи мають і свої особливості. Але сьогодні ми обговоримо лише одну з них — можливість використовувати правило «365 календарних днів» при формуванні ПК за такими документами. Поїхали!
Допомагаємо у скрутну хвилину — надаємо позику працівнику Життя — штука складна, а головне — складно передбачувана. Сьогодні начебто все «в шоколаді», а завтра — бац! — двох-трьох тисяч (десятків тисяч) для щастя не вистачає. Можна звернутися з проханням позичити грошей до родичів-друзів. Але як бути, якщо і в них у кишенях не густо? Може, кредит у банку? Теж не варіант. Адже віддавати, найімовірніше, доведеться з відсотками. То де ж вихід? Він може бути там, де ви працюєте! Якщо роботодавець не жадібний і має вільні гроші, можна умовити його надати вам позику. Роботодавець згоден? Тоді про переваги цього варіанта вирішення ваших грошових проблем ми зараз і поговоримо.
Перейменували вулицю — пройдіть ПДВ-перереєстрацію Чи потрібно платнику ПДВ проходити перереєстрацію та подавати до контролюючого органу реєстраційну заяву за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація», у разі якщо відбулося перейменування назви вулиць, міст, змінилися поштові індекси тощо?
ПДВ-реєстрація туроператора — обчислюємо винагороду Як для туроператора та турагента правильно розрахувати встановлений для реєстрації платником ПДВ обсяг операцій з постачання туристичних продуктів (туристичних послуг)?
Відмовляємося від коригувань через уточненку Чи може платник після подання декларації з податку на прибуток (ПНП) з незаповненою інформацією щодо наявності прийнятого рішення про незастосування коригувань фінрезультату до оподаткування на податкові різниці використати право про незастосування коригувань фінрезультату шляхом подання уточнюючого розрахунку?