(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
У цьому номері :
 
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • в разработке
36/78
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік, Золотой фонд.

Декларація з податку на прибуток підприємства (страховика, банку) за 11 місяців 2009 року не подається

Чи слід подавати декларацію з податку на прибуток підприємства (страховика, банку) за звітний період — 11 місяців 2009 року?

Пунктом 22.13 статті 22 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» визначено, що у 2008 році платники податку за результатами одинадцяти місяців 2008 року зобов’язані подати декларацію, складену за правилами, встановленими для повного податкового періоду, з урахуванням приросту (убутку) матеріальних запасів за одинадцять місяців 2008 року, суми амортизаційних відрахувань, нарахованих за три квартали поточного року, та двох третин амортизаційних відрахувань четвертого кварталу цього року і сплатити податкове зобов’язання, нараховане згідно із зазначеною декларацією у строки, встановлені законом для місячного податкового періоду.

Подання відповідної декларації за звітний період — 11 місяців 2009 року жодним законодавчим актом не передбачене.

 

Олексій ЗАДОРОЖНИЙ, заступник директора Департаменту податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) ДПА України

Валентин ЗАВГОРОДНЄВ, заступник директора Департаменту — начальник відділу адміністрування податку на прибуток та податкових платежів ДПА України