(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
У цьому номері :
 
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • в разработке
57/78
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік, Золотой фонд.

Звіт про використання вивільнених коштів пільговиками — платниками податку на прибуток уперше подається починаючи з І кварталу 2012 року

 

За який звітний період платники податку на прибуток подають уперше звіт про використання платниками податку на прибуток підприємств вивільнених коштів?

 

<…>

Пунктами 15, 17 — 19 підрозділу 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі — ПКУ) передбачено вивільнення від оподаткування прибутку підприємств, які здійснюють відповідні види діяльності.

Порядок використання коштів, вивільнених від оподаткування у зв`язку з наданням пільг з податку на прибуток підприємств відповідно до пунктів 15, 17 — 19 підрозділу 4 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2011 р. № 299 (далі — постанова № 299).

Пунктом 4 постанови № 299 визначено, що платник податку за результатами кожного звітного (податкового) періоду: складає звіт про використання вивільнених коштів за формою, затвердженою Державною податковою службою; подає зазначений звіт відповідному органові державної податкової служби разом з декларацією з податку на прибуток підприємств.

Форма Звіту про використання платниками податку на прибуток підприємств вивільнених коштів затверджена наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 р. № 1685 (далі — наказ № 1685), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2011 р. за № 1529/20267.

Пунктом 7 наказу № 1685 передбачено, що цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Зазначений наказ офіційно опублікований 30.12.2011 р. в газеті «Офіційний вісник України».

Виходячи з викладеного, Звіт про використання платниками податку на прибуток підприємств вивільнених коштів, затверджений наказом № 1685, подається починаючи з податкового звітного періоду — І кварталу 2012 року.

 

За матеріалами Єдиної бази податкових знань,
 розміщеної на офіційному сайті ДПСУ:
 www.sta.gov.ua  

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.